Testere 4 (saw 4) filmi izle


Yapım :2007, ABD
Tür :Gerilim / Gizem / Korku / Suç / Psikolojik
Yönetmen :Darren Lynn Bousman
Senaryo :Marcus Dunstan, Patrick Melton
Oyuncular :Tobin Bell, Angus Macfadyen, Donnie Wahlberg, Shawnee Smith, Justin Louis, Lyriq Bent, Costas Mandylor, Scott Patterson, Betsy Russell, Bahar Soomekh
Yapımcı :Mark Burg
Görüntü Yönetmeni :David A. Armstrong
Müzik :Charlie Clouser
Süre :1 saat, 35 dk.
Jigsaw ve asistanı amanda hayatlarını kaybetmiştir. Dedektif kerry cinayetinin duyulmasından sonra, 2 tecrübeli FBI ajanı ajan strahm ve ajan perez, dedektif hoffman’a jigsaw’un kalan son oyununun çözümlenmesi için yardım ederler. Bununla birlikte, SWAT takımı komutanı rigg kendini bu ölümcül oyunun içinde bulur. Ve eski bir dostunu ve de kendisini dehşet verici bir ölümden kurtarmak için düğümlenmiş, korkutucu tuzaklar zincirini yenmek için bir buçuk saati vardır.
testerenin ilk 3 filmini izleyemedim ama bu 4.üncü filmi daha yeni izledim 3.2.1. diye izlicem tüm seriyi testere beyaz yaslı adam herhalde anlayabildigim kadarıyla ölüm sahneleri harika hazırlanmış kurgulanmış bir film bi filmin basındaki sahne biraz iç kabartıçı igrenclik bvar ondan sonrası ebegi bir ilgimi çekti adamlar nasıl yapıyorlar diye dedim kendi kendime kaçırılmayacak bir seri olsa gerek. 5. merak konusu oldu şimdiden bende.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder